UPW2C4R7MPD1TD
  • 操作
  • UPW2C4R7MPD1TD
    UPW2C4R7MPD1TD
    UPW2C4R7MPD1TD
    电话:137602720171852080514813487865852
  • UPW2C4R7MPD1TD
    UPW2C4R7MPD1TD
    UPW2C4R7MPD1TD
  • 原厂封装
  • UPW2C4R7MPD1TD
    UPW2C4R7MPD1TD
    UPW2C4R7MPD1TD
  • 1
UPW2C4R7MPD1TD PDF下载 图文及资料仅供参考,以实际PDF为准
  • 制造商
  • Nichicon Corporation
  • 功能描述
  • CAP ALUM 4.7UF 160V 20% RADIAL
  • 制造商
  • Nichicon Corporation
  • 功能描述
  • CAPACITOR ALUM ELEC, 4.7UF, 160V, 20%, RADIAL, Product Range