NSR220M35V6.3X5F
  • 1
NSR220M35V6.3X5F PDF下载 图文及资料仅供参考,以实际PDF为准
  • 制造商
  • NIC Components Corp
  • 功能描述
  • Cap Aluminum 22uF 35V 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 9 Ohm 54mA 1000h 85°C Bulk
  • 制造商
  • NIC Components Corp
  • 功能描述
  • CAP 22UF 35V 20% 6.3X5MM RDL - Bulk
  • CAP 22UF 35VDC 20% 6.3 X 5MM RDL 2.5MM 9 OHM 54MA 1000 HR - Bulk
  • NSR Series 22 uF 35 V 20 % Radial Miniature Aluminum Electrolytic Capacitor
  • NIC Components