ASPI-0612FS-330M-T
  • 操作
  • ASPI-0612FS-330M-T
    ASPI-0612FS-330M-T
    ASPI-0612FS-330M-T
  • 16+
  • 假一罚十,百分百正品
  • ASPI-0612FS-330M-T
    ASPI-0612FS-330M-T
    ASPI-0612FS-330M-T
  • ASPI-0612FS-330M-T
    ASPI-0612FS-330M-T
    ASPI-0612FS-330M-T
  • 1
ASPI-0612FS-330M-T PDF下载 图文及资料仅供参考,以实际PDF为准
  • 功能描述
  • 33.0UH, ISAT=0.67A, IRMS=0.62A, DRUM CORE, ?20% TOLERANCE, S - Tape and Reel
  • 功能描述
  • INDUCTOR SHLD POWER 33.0UH SMD
  • Tape & Reel / 33.0uH, Isat=0.67A, Irms=0.62A, Drum Core, 20% tolerance, Shielde
  • 33.0UH, ISAT=0.67A, IRMS=0.62A, DRUM CORE, ±20% TOLERANCE, SHIELDED, 640M?, 6.0 X 6.0 X 1.2MM, SURFACE MOUNT