ASPI-0612FS-100M-T
  • 操作
  • ASPI-0612FS-100M-T
    ASPI-0612FS-100M-T
    ASPI-0612FS-100M-T
  • 原厂封装
  • ASPI-0612FS-100M-T
    ASPI-0612FS-100M-T
    ASPI-0612FS-100M-T
  • ASPI-0612FS-100M-T
    ASPI-0612FS-100M-T
    ASPI-0612FS-100M-T
  • 16+
  • 假一罚十,百分百正品
  • 1
ASPI-0612FS-100M-T PDF下载 图文及资料仅供参考,以实际PDF为准
  • 功能描述
  • 10.0UH, ISAT=1.20A, IRMS=1.05A, DRUM CORE, ?20% TOLERANCE, S - Tape and Reel
  • 功能描述
  • INDUCTOR SHLD POWER 10.0UH SMD
  • Tape & Reel / 10.0uH, Isat=1.20A, Irms=1.05A, Drum Core, 20% tolerance, Shielde
  • 10.0UH, ISAT=1.20A, IRMS=1.05A, DRUM CORE, ±20% TOLERANCE, SHIELDED, 220M?, 6.0 X 6.0 X 1.2MM, SURFACE MOUNT