ASMPH-1008-R47M-T
  • 操作
  • ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
  • 假一罚十,百分百正品
  • ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
  • ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
  • 原厂封装
  • ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
  • 正规商现货供应
  • ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
    ASMPH-1008-R47M-T
  • 1
ASMPH-1008-R47M-T PDF下载 图文及资料仅供参考,以实际PDF为准
  • 功能描述
  • MULTILAYER CHIP POWER INDUCTOR, 0.47UH, 1.8A, 1.5A, FERRITE - Tape and Reel
  • 功能描述
  • INDUCTOR MULTILAYER .47UH 1008
  • MULTILAYER CHIP POWER INDUCTOR, 0.47UH, 1.8A, 1.5A, FERRITE, ±20%, SHIELDED, 0.04 OHM, 105MHZ, 2.5X2.0X0.9, SMD, 3K/REEL