C5750X5R1C336M200KA
  • 操作
  • C5750X5R1C336M200KA
    C5750X5R1C336M200KA
    C5750X5R1C336M200KA
    电话:137602720171852080514813487865852
  • C5750X5R1C336M200KA
    C5750X5R1C336M200KA
    C5750X5R1C336M200KA
  • 1
C5750X5R1C336M200KA PDF下载 图文及资料仅供参考,以实际PDF为准
  • 制造商
  • TDK Innoveta
  • 功能描述
  • Cap Ceramic 33uF 16V X5R 20% SMD 2220 85C T/R
  • 功能描述
  • CAP 33UF 16VDC X5R 20% SMD 2220 - Tape and Reel
  • TDK
  • CAP CER 33UF 16V 20% X5R 2220
  • C Series 2220 33 uF 16 V 20 % Tolerance X5R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
  • CAPACITOR CERAMIC, 33UF, 16V, X5R, 20%, 2220; Capacitance